شما اینجا هستید
سایت خبری وان سرت » » کلاهبرداری
آخرین اخبار سایت

رئیس پلیس فتا البرز گفت: کلاهبردارانی که از طریق دستگاه اسکیمر ضمن کپی کردن کارت های بانکی شهروندان ، اقدام به برداشت ۵ میلیارد ریال از حساب آن ها کرده بودند، دستگیر شدند. 

رئیس پلیس ‌فتا استان ‌مازندران از شناسایی و دستگیری فردی که با تشکیل باند درگاه جعلی ((فیشینگ)) اقدام به سرقت از حساب شهروندان می کرد ، خبر داد .

آیا می توان از بازی انفجار میلیاردر شد ؟

رئیس پلیس فتا زنجان از شناسایی و دستگیری فیشینگ‌کاران حرفه‌ای خبر داد  و گفت: متهمان  با طراحی و انتشار اپلیکیشن‌ها و لینک‌های جعلی مربوط به ماهواره جیبی، شارژ ایرانسل وشارژ اینترنت در شبکه‌های اجتماعی به حساب بیش از ۱۲۰۰ نفر در سراسر کشور دسترسی پیدا کرده بودند.

تبلیغات دروغین اجاره حساب بانکی را نخورید

حتما بارها تبلیغات شارژ و اینترنت رایگان در اینترنت را دیده اید ، چرا این شرکت های خیر شدن و به شما اینترنت رایگان میدهند؟ فکر کردید بهش؟
با هم یکی از این شرکت ها به اسم ویراوس رو بررسی میکنیم

فرمانده انتظامی استان زنجان از شناسایی و دستگیری فیشینگ کاران حرفه ای با بیش از ۱۰۰ فقره کلاهبرداری به ارزش تقریبی ۲۰ میلیارد ریال توسط ماموران پلیس فتا استان خبر داد .

کارشناسان شرکت‌های امنیتی از افزایش حمله‌های فیشینگ در جمعه‌ی سیاه (Black Friday) خبر دادند.


رئیس پلیس فتا استان یزد از کلاهبرداری ۳۶ میلیون تومانی با اپلیکیشن های جعلی خبر داد و گفت: شهروندان هنگام پرداخت‌های اینترنتی حتما به آدرس اینترنتی توجه ویژه داشته باشند تا در دام سودجویان سایبری گرفتار نشوند . 

اخبار و آموزش امنیت سایبری | ارزش افزوده | فیشینگ | سایت های قمار و شرط بندی | حملات سایبری | آسیب پذیری