شما اینجا هستید
سایت خبری وان سرت » » رویدادها » سمینار چالش‌های بومی‌سازی ممیزی مراکز داده براساس استانداردهای جهانی در کشور برگزار می‌شود

به گزارش روابط عمومی سازمان نصر تهران، سمینار  چالش‌های بومی‌سازی ممیزی مراکز داده  براساس استانداردهای جهانی در کشور روز چهارشنبه 20 آذرماه از ساعت 9 تا 11 صبح در محل دبیرخانه سازمان برگزار می‌شود.
ممیزی مراکز داده در جهان براساس بهینه‌ترین روش طراحی، ساخت و بهره‌برداری مراکز داده و براساس استانداردهای پنج‌گانه جهانی در مراکز داده انجام می‌گیرد.
با توجه به اینکه  ممیزی مراکز داده در کشور، هنوز به سطح بلوغ خود نرسیده است، سوالات زیادی نزد ذینفعان مراکز داده در زمینه‌های مربوط به نگرش ممیزی، زیست چرخ ممیزی، متدولوژی اجرای ممیزی، چک‌لیست‌های ارزیابی، روندهای تعیین سطح مراکز داده و صدها سوال دیگر در این زمینه وجود دارد.
این سمینار سعی دارد ضمن ایجاد دید صحیح و دقیق از روندهای استاندارد  ممیزی مراکز داده منطبق بر نگرش‌های روز جهانی در اذهان حاضران، چالش‌های موجود در این زمینه را به‌صورت تفصیلی بیان کند و در نهایت نقشه راهی نیز برای انجام  ممیزی مراکز داده در کشور ارایه کند.
سرفصل‌های این سمینار به شرح زیرند:
1- اکوسیستم ممیزی فناوری اطلاعات
2- دکترین حاکم بر  ممیزی مراکز داده
3- اسکوپ‌های  ممیزی مراکز داده
4- زیست چرخ  ممیزی مراکز داده
5- رابطه زیست چرخ ممیزی با استانداردهای پنج‌گانه جهانی مراکز داده
6- ساختار کلی یک پروژه ممیزی
7- رابطه ممیزی با بهینه‌سازی و مدرن‌سازی مراکز داده
8-  چالش‌های بومی‌سازی ممیزی مراکز داده  براساس استانداردهای جهانی
9- نقشه راه  ممیزی مراکز داده در کشور
شرکت‌کنندگان در این سمینار که توسط بهرام زاهدی باروق، دکترای فناوری اطلاعات ارایه می‌شود، با زیست چرخ ممیزی مراکز داده، متدولوژی‌های ممیزی، انواع ممیزی از منظر نگرشی آشنا خواهند شد و ضمن آگاهی از ارتباط روندهای ممیزی با استانداردهای پنج‌گانه بین‌المللی، با چالش‌های موجود در کشور برای بومی‌سازی این روندها، شناخت دقیق و تخصصی پیدا کرده و با نقشه راه پیشنهادی برای  ممیزی مراکز داده مطلع خواهند شد.
علاقمندان برای حضور در این سمینار پس از واریز وجه به شماره کارت 5022297000014832 به نام سازمان نظام صنفی رایانه‌ای استان تهران (40 هزار تومان برای اعضا و 70 هزار تومان برای غیر عضو) و تکمیل فرم برخط می‌توانند برای حضور در این سمینار اعلام آمادگی کنند.شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود
 

اخبار و آموزش امنیت سایبری | ارزش افزوده | فیشینگ | سایت های قمار و شرط بندی | حملات سایبری | آسیب پذیری